Web Tasarım

WiKi SOFTWARE olarak yapılandırdığımız web tasarım hizmetini; müşterilerimizin marka değerlerinize uygun, sektörde üst düzeyde tanıtabilecek ve en gelişmiş tasarım standartlarına uygun şekilde sunuyoruz. Alanında uzman ve güçlü kadromuzla markanızı ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Web Tasarım Standartları Nelerdir?

Responsive Tasarım

Oluşturulan web sitesinin tüm ortamlarda aynı oranlarda görülebilir olması gerekmektedir. Mobil cihazlar, tablet, bilgisayar ve televizyon üzerinden web sitesine erişildiğinde belirli bir düzen içerisinde görülebilmesi için responsive tasarıma sahip olması olması gerekmektedir.

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumluluğu

Oluşturulan web sitesinin google, yandex, yahoo gibi arama motorlarında sektörünüzle alakalı konularda üst sıralarda görülebilmesi için, işe öncelikle web tasarımdan başlamak gerekir. Tasarım içerisine yerleştirilen her öğenin; kendine özgü, benzersiz, alanına uygun, uygun anahtar kelimeler ve açıklamalar gibi birçok özelliğe sahip olması gerekir.

Benzersiz Konsept

Özgün marka oluşturma anlayışı ile hazırladığımız markalarda benzersizlik ve yaratıcılık ilk önceliğimizdir.

Sektöre Uyumluluk

Marka oluştururken potansiyel müşterilerin davranışlarını, markayla ilgili beklentileri ve rakip çalışmaları inceleyerek müşterilerimize maksimum faydayı sağlayacak strateji ile tasarımı oluşturmaktayız.

Kullanıcı Dostu

Logonun; kullanıcıları manipüle edebilen, sektör ile ilgili bir duygu oluşturabilen, sadelik ve şıklık algısı yaratabilen bir anlayışla oluşturulması gerekir. Web tasarımının ise logo ile bütünlük sağlayarak potansiyel kullanıcılara doğru aktarılması gerekir.

Wiki Software olarak müşterileri beklentilerini göz önüne alıp, tüm bu özellikleri harmanlayarak oluşturacağımız çalışmalarda maksimum memnuniyeti sağlamak hedeflenmiştir.

Çalışmalarımız:

Tuccogastropub.com

Tuccogastrocoffe.com

Mustafabeyaz.com.tr

4everkaraoke.com

A4.academy

Bomak.wiki.com.tr

Serkap.com.tr

Zahirmakina.com.tr

Alsisgalvaniz.com

Ttwintigers.com

Caddeninmodasi.com

Mervegulu.com.tr

Spormiu.com

Tuccogastrocoffee.com

Keremdolar.com.tr

Ankahukukmarka.com

Adanapsikiyatri.org

Beefersteakhouse.com.tr

Aynaarastirma.com.tr

Muffinpastanesi.com

Sekergayrimenkul.net

Wafflebueno.com

 

Related Projects