Sosyal Medya Yönetimi

  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması

Sosyal Medya Yönetimi

Doğrudan pazarlama teknikleri günümüz rekabet piyasasında en önemli satış stratejisi haline gelmiştir. Doğrudan pazarlama tekniği müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve müşteriden gelen dönüşlerin doğru analiziyle çok daha etkili bir hale gelmektedir. Wiki Software olarak “Sosyal Medya Yönetimi ile Doğrudan Pazarlama” adı altında hızlı ve kolay şekilde müştriye ulaşarak, teknolojiyle alışılagelmiş teknikleri  birleştirip işletmenizi rekabet piyasasında üst sıralara taşımayı hedeflemekteyiz.

Sistem Nasıl İşler?

Sosyal Medya Hesaplarınıza gelen dönüşler ve takipçilerinizin oluştuğu kitlenin demografik ve sosyo-ekonomik yapısını doğru analiziyle “Sosyal Medya Yönetimi ile Doğrudan Pazarlama” nın ilk adımı atılmış olur. Toplanan veriler ana hatlarıyla; kurumunuz/işletmeniz için en popüler sosyal medya kanalı, cinsiyet, yaş, yaşanılan il-ilçe, ilgi alanları gibi parametreler altında birleştirilmektedir. Bu parametreler ışığında kullanıcı ihtiyaçları analiz edilerek satış stratejisi kullanıcı/müşteri odaklı olarak revize edilip “Doğrudan Pazarlama” ya geçiş yapılır.

Sistemin Faydaları

Yıllardır kulaktan kulağa yayılan reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesiyle yapılan reklamlar günümüz koşullarında kullanıcılar/müşteriler üzerinde  gerekli etkiyi bırakamamaktadır. Satış tekniklerinin altında yatan, insanlarda ürünü/hizmeti alma ihtiyacı yaratan ana sebep “duymak istediklerinin söylenmesi” kuramıdır. Müşterilerde/kullanıcılarda yaratılan kendilerinin anlaşıldıkları hissi işletmenizin samimi ve güvenilir olduğu hissini yaratacaktır. Bu algı yönetimi stratejisiyle satılan ürün/hizmetin ihtiyaç olduğu izlenimi yaratılmaktadır.

Related Projects