Restaurant (Kiosk) Otomasyonu

  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması
  • Adana Yazılım Firması

Restaurant (Kiosk) Otomasyonu

WiKi Restaurant(Kiosk) sistemi müşterilerinizden siparişi hatasız ve eksiksiz almanızı kolaylaştıran, siparişin hazırlanma sürecinin kolay ve hızlı takibini sağlayan bir restoran otomasyonudur. Esnek depo ekleme özelliği ile tek panelden birden fazla depo takibi, varyantlı stok takibi sayesinde malzeme bazlı stok takibi ve aşağıda detaylandırılan birçok özelliğiyle size ve işletmenize profesyonel hizmet deneyimi sağlayacaktır.

Ürün ve stok yönetimi

Varyantlı stok takibi özelliği sayesinde ürün bazlı ve menü bazlı stok takibinizi hatasız yapan WiKi Restaurant (Kiosk) sistemi; gün sonu, haftalık ve aylık stok raporlama sistemi ile işletmelere sürekli takip imkanı sunmaktadır. Detaylı raporlama sistemi ile restoranların dinamik çalışmasını ve kayıpları minimize etmesi sağlanmaktadır.

Adisyon Yönetimi

WiKi Restaurant (Kiosk) sistemi; tek ekranda sipariş alma kolaylığı, ikram tanımlayabilme, ürün veya toplam tutar baz alınarak ayrı ayrı hesap alma özelliği sunmaktadır. Anlık stok ve cari tetiklenmesi sayesinde rapor değişimleri sunabilmektedir.

Kolay Kullanım Arayüzü

DevExpress eklentisi ile hızlı ve kolay kullanım ayrıcalığı sunan WiKi Restaurant (Kiosk) sistemi, saniyeler içinde sipariş alarak anlık olarak bağlı olan tüm bilgisayarlara siparişleri aktarır. Bu sistem eş zamanlı hizmet anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma amacı ile müşteri kart bilgilerini kayıt altına alan ve tekil müşteri bazlı yönetim özelliğini bünyesinde barındıran WiKi Restaurant (Kiosk) sistemi, müşterilere kendilerini özel hissettirmenin yanısıra kullanım kolaylığı sağlayarak güvenilirliği ön planda tutar.

Rezervasyon

WiKi Restaurant (Kiosk) sistemi, tanımlanan özel veya yeni müşterile kolay ve hızlı rezervasyon tanımlama imkânı sunmaktadır. Rezervasyon sistemi saat bazlı olduğundan rezervasyon saatinden önce belirlenen saatte çalışanlara uyarı veren sistem, rezervasyonların karışmasını engelleyerek müşteri memnuniyetini arttırır.

Sipariş alma ve iletme

Tasarım ekibimiz ile hazırlanan, kolay ve hızlı siparişi hedefleyen özel tasarım arayüz ile hızlı ve hatasız sipariş alınması hedeflenmektedir. Dokunmatik ekran ve el terminalleri aracılığıyla alınan siparişler, varyasyon özelliği sayesinde anlık olarak mutfağa ve kasaya iletilmektedir. Bu sistem sayesinde siparişi alan görevlinin mutfağa gitmesi gerekmeyeceğinden, çalışan verimi artacak ve gereksiz iş gücü harcamalarından kaçınılacaktır.

Hesap Yönetimi

Hesap yönetimi için ürün veya toplam tutar bazlı hesap ödemesi yapabilme özelliği sunan sistem; tanımlanan müşterilerinizin bakiyelerinden belirlenen miktar kadar düşüş yapma ve uyarı verme özelliği içermektedir.

Kullanılan Teknolojiler

Custom Entity Framework ve çok katmanlı mimari kodlaması sayesinde esnek alt yapıya sahip olup, çok katmanlı mimarisi sayesinde istenilen özelleştirmeler yapılabilmektedir.

Entegrasyon

İsteğe göre Nebim Winner-Nebim V3 ve/veya Logo entegrasyonu yapılabilecek bir kodlama sistemine sahiptir.

Related Projects