Animasyon Tasarımları ve Mimari Görselleştirme

Animasyon Tasarımları ve Mimari Görselleştirme

Animasyon Tasarımları ve Mimari Görselleştirme Alanında uzman ekibimiz ile üç boyutlu tasarım, görselleştirme ve animasyon alanlarında hizmet vermekteyiz. Reklam, imalat, eğitim, mimari ve mekanik alanlarının yanısıra danışmanlık, teknik çizim ve 3 boyutlu görselleştirme (3dmax, autocad) eğitimleri ile müşterilerimize fayda sağlama amacındayız.

Mimari İç ve Dış mekan Tasarım ve Animasyonu

Mimar ve animatör ekibimiz tarafından hazırlanan tasarımlarımız (mimari modelleme) ve mimari animasyon filmlerimiz (Architectural interior design & 3d interior walkthrough) ile satıştan tasarıma kadar müşterilerimizin yanındayız. Animasyonlar, fotoğraflar, reklam panoları ve mimari sektörde çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımız; site, apartman, otel, spor salonları, park, bahçe ve kafelerin içerisindeki ve çevresindeki hayatı gösteren reklam filmleri şeklinde hazırlanmaktadır. Hazırlanan çalışmalar; dış cephe giydirme, peyzaj çalışmaları ile bahçe tasarımları, hazır tasarımları geliştirme ve yürütülmekte olan tüm çalışmalara danışmanlık hizmeti verme gibi ek hizmetleri de içerir. Tüm bu hizmetler doğrultusunda müşteri taleplerine göre hazırlanan videolar ile satış uygulamalarında fark yaratmak hedeflenmiştir.

Örnek Tasarımlar: https://www.behance.net/gallery/29135927/Showroom-for-nijerya

https://www.behance.net/gallery/29137247/Restourant

3 Boyutlu Görselleştirme

3 boyutlu tasarımlarımız ile mobilya, takı tasarımı, makina, fabrika modellemesi, gemicilik, otomotiv ve daha birçok sektörde ihtiyaç duyulabilecek tasarımların yapımı ve sunumu için gereken görselleştirmeyi müşteri beklentileri doğrultusunda hazırlayarak maksimum memnuniyeti sağlama amacındayız.

Örnek Tasarımlar:

 Logo Tasarımları

Reklam amaçlı üç boyutlu logo tasarımı (3d logo design) logo gif ve intro hazırlayarak şirket reklamlarınızı ilgi çekici efektlerle görselleştirebiliriz.

Örnek Tasarımlar: https://www.behance.net/gallery/31670101/Bomak-Logo-Gif

Wiki Eğitim

Autocad / 3ds max, V-ray, Photoshop içeren eğitimlerimizden özel ders alarak yararlanabilirsiniz.
Autocad kursu içeriğimiz;

  • Teknik çizim
  • Perspektif ve izometrik çizim
  • Autocad 3d modelleme ve render içermektedir.

Autocad kursu için eğitim süremiz 30 saattir.
3d max kursu içeriğimiz;

  • En güncel 3ds max versiyonları ara yüzleri kurulumu ve kullanımı
  • 3ds max ile mimari mekanik vb obje modelleme eğitimleri
  • V-ray Render motoru kurulum ve kullanımı; Malzeme, ışık, kamera ve render
  • Photoshop ile render süsleme temizleme ve kaplama üretme teknikleri

3d max kursu için eğitim süresi 50 saattir.

Related Projects